BAANSTATUS

Vandaag: 10 December 2018

BAAN:
Open
QUALIFYING:
Ja
GREEN:
Zomer/Winter
TROLLEYS:
Toegestaan
BUGGY:
Toegestaan
PINPOSITIE:
2
HET LAATSTE NIEUWS

2e Kerstdag open

2e Kerstdag Beste golfer, 2e Kerstdag zijn wij geopend! U bent van harte welkom om een rondje golf te spelen met aansluitend een heerijk diner. Compleet arrangement Euro 45,00 p.p.(leden) Compleet arrangement Euro 55,00 p.p. (niet-leden) Kinder-arrangement (met aangepast kinder-menu) (t/m 12 jaar): Euro 35,00 p.p. Bij onvoldoende aantal deelnemers kan geannuleerd worden. Svp aanmelden via info@debreuninkhof.nl of per telefoon [...]

Uitnodiging Business Meets Golf

Uitnodiging Beste ondernemer, Graag nodigen wij u uit voor een mooie ronde golf in het gezelschap van meerdere ondernemers uit de regio. 'Business Meets Golf' is bij uitstek de ideale businessclub om in een rustgevende en sportieve omgeving met andere regionale ondernemers te sparren en elkaar beter te leren kennen. Tijdens een heerlijke ronde golf [...]

Wim Klokkers

Nieuw in ons team! Ik ben Wim Klokkers, 58 jaar uit Apeldoorn. Ik kom het team bij de Breuninkhof versterken als horecamedewerker. Ik zal ook regelmatig in de keuken te vinden zijn om jullie van een hapje te voorzien. Ik ben geen gediplomeerd kok maar kook graag. Ik heb ervaring opgedaan thuis en bij mijn [...]

Sandra van Otterlo

Nieuw in ons team! Bij ons is komen werken: Sandra van Otterlo. Zij is begonnen als Clubhuis Medewerkster per half oktober en heeft bijzonder veel ervaring in de horeca. Wij wensen haar heel erg veel succes!

Countdown

TOT 1 JANUARI 2019

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds